ТАЛАНТ Клуб

Наш блог

Інструменти та бумага для квілінгу

Інструменти для квілінгу

Для освоєння техніки бумагокручіння не потрібно, будь-якого спеціального інструменту. На початковому етапі цілком достатньо відвідування звичайного універмагу. Ось короткий список найнеобхіднішого для початку навчання:

  • Шило. Бажано придбати шило діаметром близько одного міліметра. Зазвичай шило має конусоподібну форму, що може бути незручно. В цьому випадку можна скористатися будь-яким розжареним стриженьком відповідного діаметру. Шило (стрижень) використовується для намотування спіралі з паперової смуги. При цьому необхідно контролювати зусилля натягу паперу, ручка інструменту має бути зручною для цієї мети.
  • Пінцет. Кінчики повинні бути гострими, точно поєднаними. Для виконання робіт високої точності. Зазубринки на кінці небажані, оскільки можуть залишати сліди на папері. Зусилля при стисненні має бути зручним для ваших рук, забезпечуючи надійне захоплення з найменшим тиском.
  • Ножиці. Як і пінцет, повинні мати загострені кінці. Для максимально точної нарізки бахроми.
  • Клей. Особливих рекомендацій немає. Однак він повинен досить швидко висихати і не залишати слідів. Спробуйте почати з ПВА.

При розмітці майбутньої композиції знадобляться найпростіші креслярські інструменти: циркуль, лінійка, олівець.

Папір для квілінгу

Готові нарізані смужки паперу можна купити в спеціалізованих магазинах, де продаються товари для листівок і т.д. якщо ж такої можливості немає, то пропустіть листи кольорового паперу через знищувач документів (paper shredder) або наріжте. Стандартна ширина смужок для квілінгу 3 мм, але це не обов’язкова умова. Ще дуже важливий момент. Якщо ви самі робите смужки, то важлива вага паперу – найменша 60 грам на квадратний метр (зазвичай на упаковках паперу вказано вагу), інакше вона не буде акуратно скручуватись і тримати форму.

Де купити папір та інструменти?

Нам здається, що найбільш широкий вибір інструментів, лінійок і паперу представлений в інтернет-магазині. Папір також зустрічається в магазинах Артрібут і Лавка художника (Київ).